Blog Hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Świeradów-Zdrój, ul. Sanatoryjna 7
+48 75 78 45 500

www.cottonina.pl

Super Star Award 2016 dla Cottoniny!

opublikowano 28 wrzesień 2016

Cottonina otrzymała statuetkę Super Star Award w konkursie Hotel Brand Awards 2016. Nagrodę związaną ze znajomością brandu otrzymaliśmy w kategorii Family.

Super Star Award 2016 dla Cottoniny!

Organizowany przez firmę Profitroom i Międzynarodowe Targi Poznańskie konkurs Hotel Brand Awards 2016 został rozstrzygnięty. Nagrody wręczono podczas gali w Poznaniu.

Celem konkursu było wyłonienie hoteli, które posiadają najlepszy marketing marki prezentowany w internecie, na podstawie określonych kryteriów i kategorii oraz w opinii wybranych przez organizatorów niezależnych ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach związanych z hotelarstwem i brandingiem. Badane czynniki mierzyły takie parametry marki jak: witryna WWW, identyfikacja wizualna marki, efektywność marketingowa, obecność marki w social media wraz z opiniami gości i polityka sprzedażowa hotelu.

Na finalną oceną decydujący wpływ miały głosy 300 przedstawicieli branży hotelarskiej podczas konferencji Hotel Marketing Conference 2016, która odbyła się 27 i 28 września.
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess