Blog Hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Świeradów-Zdrój, ul. Sanatoryjna 7
+48 75 78 45 500

www.cottonina.pl

Wiosenny romans jabłka z grejpfrutem - poleca Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

opublikowano 25 kwiecień 2013

Wiosenny romans jabłka z grejpfrutem - poleca Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Państwa organizm po długiej zimie domaga się dużej dawki światła, ruchu, świeżego powietrza i relaksu? Wszystko to można odnaleźć  w przytulonym do górskiego uzdrowiska Świeradowa-Zdroju, hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Specjaliści z zakresu kosmetologii i terapii manualnych pierwszego w Polsce Mineral SPA, zapraszają do skorzystania z przepełnionej energią i świeżością wiosenno-letniej oferty SPA. 
 

Zabieg ROMANS JABŁKA Z GREJPFRUTEM to wspaniałe przygotowanie do lata i regeneracja ciała po zimie. Połączenie wyjątkowo bezpiecznego zabiegu z kwasami owocowymi odświeży i wyraźnie odmłodzi skórę. Połączenie siły grejpfruta, ekstraktu z zielonego jabłka i Garcinia Cambogia zahamuje odkładanie się tkanki tłuszczowej i wspomoże redukcję pomarańczowej skórki, a orzeźwiający grejpfrutowy peeling całego ciała doskonale przygotowuje skórę do intensywnego masażu podciśnieniem i aplikacji wyszczuplającej maski.

Na Gości którzy odwiedzą Cottoninę  w trakcie długiego weekendu majowego czekają nawet 15% rabaty na wybrane zabiegi: sprawdź ofertę na Majówkę »


Zapraszamy!


Źródło: Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

...................................................................................................................................................................


Więcej o Hotelu - Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - zobacz »

 
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess