facebook instagram
+48 75 78 45 500Kontakt

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Galeria Zdjęć
zobacz »

Ceny i Rezerwacja

Narty

Hotel Ski Friendly

W trosce o komfort Gości lubiących zimowe szaleństwa na stokach przygotowaliśmy kilka zimowych udogodnień:

  • Free Ski Bus, który bezpłatnie dowozi naszych Gości na stok z Koleją Gondolową oddalony o 3 km od hotelu
  • Mineral Apres Ski – zaprasza na zabiegi oparte na skutecznych, a jednocześnie nasyconych naturalną energią produktach. Umożliwiają nie tylko odprężenie po całym dniu na stoku, ale także regenerację naturalnych sił witalnych, czy poprawę kondycji.
  • Apres Ski w Cotton Club – wieczorami zaprasza na rozgrzewające koktajle i napoje oraz porcję dobrej muzyki.

Ośrodek narciarski Ski&Sun w Świeradowie-Zdroju

Kolej Gondolowa Świeradów

Ośmioosobowa kolej gondolowa na Stóg Izerski oddalona jest od naszego hotelu zaledwie o 3 km.

Narciarze zjazdowi o różnych stopniach umiejętności z pewnością będą usatysfakcjonowani trasą narciarską o długości ok. 2500 m rozpoczynającą się na górnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN. Trasa narciarska jest naśnieżana przy użyciu 20 armatek śnieżnych oraz oświetlona przy pomocy 68 masztów, które umożliwiają jazdę również po zachodzie słońca. Jest to jedna z trzech najdłuższych i najlepiej oświetlonych nartostrad w Polsce. Średnie nachylenie trasy wynosi aż 19%.

Dla amatorów prawdziwie ekstremalnych wrażeń Ośrodek SKI&SUN Świeradów przygotował profesjonalny snowpark z ponad 15 przeszkodami. Dodatkowo specjalnie dla osób korzystających z parku uruchomiony jest osobny wyciąg orczykowy.

Oficjalna strona ośrodka narciarskiego Ski&Sun - www.skisun.pl

Kamery z ośrodka narciarskiego Ski&Sun

Ski Areal Harrachov

Trasy narciarskie Harrachov

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy proponujemy stoki zjazdowe w Harrachovie oddalonego zaledwie o 38 km od Świeradowa-Zdroju. Harrachov jest jednym z największych ośrodków narciarskich w czeskich Karkonoszach. To zdecydowanie najbardziej znany Polakom karkonoski ośrodek sportów zimowych. Głównie za sprawą corocznie rozgrywanych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trasy zjazdowe zlokalizowane są na północnych stokach Čertovej hory i dzięki znacznej wysokości oraz położeniu w głębi gór panują tam dobre warunki śniegowe, a pokrywa śnieżna nierzadko przekracza 1,5 metra. Szusować można do połowy kwietnia. Amatorzy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 7 km tras. Trasy te w przypadku braku śniegu są sztucznie naśnieżane działkami śnieżnymi.

Narty biegowe w Górach Izerskich

Narty biegowe Góry Izerskie

Góry Izerskie nadają się do biegania na nartach jak żadne inne miejsce w Polsce. Wspaniałe warunki śniegowe przez 5 miesięcy w roku, doskonale rozwinięta sieć dobrze utrzymywanych tras i szlaków oraz wyjątkowo przyjazna rzeźba terenu to główne atuty. Rozpoczynającym przygodę ze szlakami biegowymi polecamy trasy zaczynające się na Zajęczniku nieopodal Świeradowa-Zdrój. IZERSKI SZLAK CIETRZEWIA zimą zamieniający się w trasę biegową rozpoczyna się na Stogu Izerskim przy górnej stacji gondoli, skąd biegnie drogą asfaltową do Łącznika, dalej Drogą Telefoniczną do Polany Izerskiej. Kolejnym punktem trasy jest Chatka Górzystów, a stamtąd dwa ślady. Pierwszy z nich prowadzi żółtym szlakiem turystycznym do mostu na Jagnięcym Potoku i dalej do Rozdroża nad Cichą Równią. Drugi przez rezerwat do schroniska Orle. Obie trasy dalej wykorzystują sieć przygotowaną przez Bieg Piastów do Jakuszyc. Długość szlaku wynosi 19,5 km.

Przejdź do galerii