facebook instagram
+48 75 78 45 500Kontakt

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Galeria Zdjęć
zobacz »

Ceny i Rezerwacja

Baby Eco SPA

Mamom, które chcą skorzystać z pomocy specjalistów proponujemy Baby Eco SPA Cottoniny - pierwsze takie SPA w Polsce. Ofertę oparto na ekologicznych, w 100% organicznych i bezpiecznych produktach, które powstały we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii i położnictwa. Eksperci Cottoniny doskonale znają potrzeby dzieci i reagują na nie z ogromną dbałością.

Wszystkie zabiegi stworzono w sposób, który wzmacnia naturalne funkcje skóry dziecka i wspomaga jej rozwój. Możliwość skorzystania z nich mają maluszki od pierwszego roku życia oraz te z bardzo wrażliwą skórą, także atopową.

Zabiegi wykonuje się w warunkach przyjaznych dzieciom. Mama lub tata mogą w nich uczestniczyć jako obserwatorzy i dzięki temu nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu lub w wypadku starszych dzieci cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i skorzystać wraz z dzieckiem z właściwości pielęgnacyjnych naturalnych produktów. Rytuały SPA to doskonała okazja do wspólnego relaksu, odprężenia rodzica i dziecka oraz budowania silnej więzi z maleństwem.

Autorski program Baby Eco SPA został uznany za „Najlepsze FEMI & BABY SPA” w Polsce w prestiżowym plebiscycie branży SPA & wellness – SPA PRESTIGE AWARDS 2014/2015 i 2016.

Aby zapoznać się z menu zabiegowym Baby ECO SPA Cottoniny prosimy o kliknięcie na zdjęcie poniżej:

COTTONINA VILLA & MINERAL SPA RESORT + MOMME BABY NATURAL CARE = PIERWSZE W POLSCE BABY ECO SPA

POŁĄCZYLIŚMY SIŁY

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort i MomMe Baby Natural Care połączyły siły i stworzyły wspólnie jedyne w Polsce Centrum Rozwojowo Badawcze, w którym odbywają się wdrożenia nowych produktów, konsultacje specjalistów oraz badania nad nowymi, ciekawymi i efektywnymi formami pielęgnacji zieci. Ideą jego powstania było stworzenie zabiegów, które odpowiadają potrzebom dziecka i pomogą rodzicom rozwiązać problemy, z którymi borykają się na co dzień. Specjalistyczny program, który Państwu oferujmy, powstał przy współpracy z pediatrami, dermatologami, rehabilitantami i położnymi. Zabiegi w Baby Eco SPA Cottoniny oparte są na w 100% ekologicznych kosmetykach MomMe i składają się m.in. z bogatej śmietankowej kąpieli, delikatnego masażu wykonywanego przez terapeutę oraz kojących okładów. Wspólnie udało nam się stworzyć SPA przyjazne rodzinie dla przyszłych i świeżo upieczonym mam oraz dla ich maluszków.

MomMe Baby Natural Care

Kosmetyki marki MomMe to przełom w pielęgnacji najmłodszych - odpowiedź na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.

Linia produktów sformułowana została zgodnie ze sztuką tworzenia kosmetyków naturalnych. Bez kompromisów i według najbardziej rygorystycznych standardów Ecocert i NaTrue. Każdy produkt linii MomMe opracowany został tak, aby w sposób ukierunkowany wspomagać naturalne funkcje skóry, nawet tej najbardziej delikatnej, wrażliwej i problematycznej. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie przez lekarzy dermatologów. W badaniach RIPT otrzymały potwierdzenie hipoalergiczności. Mamy więc pewność́, że są̨ bezpieczne dla dzieci ze skłonnością̨ do alergii i atopii. Idealnie sprawdzą się w codziennej pielęgnacji dziecka oraz w ekstremalnych sytuacjach, w których skóra wymaga specjalnej opieki.


 

BABY ECO SPA

Skóra jest jednym z najważniejszych narządów zmysłu, przez całe nasze życie. Niezwykle ważne jest dbanie o nią ze szczególną troską we wczesnym etapie rozwoju dziecka. Jest znacznie cieńsza niż skóra dorosłego człowieka. Musi minąć około 10 lat aż stanie się tak samo gęsta i odporna na czynniki zewnętrzne.

„Maluchy potrzebują chwili wyciszenia i odpoczynku od zabawy, a niekiedy także w wypadku skóry alergicznej i atopowej, specjalistycznej pielęgnacji, przeznaczonej dla ich delikatnej skóry. Wybierając takie miejsce jak SPA dla naszego dziecka, warto zwrócić uwagę czy zabiegi wykonywane są na bazie wyłącznie naturalnych składników. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że nasze dziecko w pełni skorzysta z przyjemnego rytuału, nawet gdy jest największym wrażliwcem” – mówi Justyna Żukowska - Manager SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Wszystkie zabiegi Baby Eco SPA w Cottoninie stworzono w taki sposób, by dzięki linii kosmetyków MomMe i zawartym w nich naturalnym składnikom aktywnym, wzmocnić naturalne funkcje skóry dziecka i wspomagać jej rozwój.

Rodzice mogą uczestniczyć w zabiegach jako obserwatorzy i skonsultować z terapeutami jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry maleństwa lub skorzystać z zabiegów wraz z dzieckiem i cieszyć się bogactwem naturalnych produktów pielęgnacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Baby Eco SPA Cottoniny

Przejdź do galerii