Informator

Odkryj siłę białego złota - bawełny. Autorskie zabiegi poleca Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

28 października 2014
Stres to niemal nieodłączny element naszego życia. Jest wielu sprzymierzeńców w walce z napięciem, ale warto postawić na naturalne metody, które nie tylko pomogą się zrelaksować, ale także pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Warto docenić zalety białego złota – bawełny. Jego sekrety odkrywa przed nami pierwsze w Polsce Mineral SPA w Cottoninie.

Stres to niemal nieodłączny element naszego życia. Jest wielu sprzymierzeńców w walce z napięciem, ale warto postawić na naturalne metody, które nie tylko pomogą się zrelaksować, ale także pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie.
Warto docenić zalety białego złota – bawełny. Jego sekrety odkrywa przed nami pierwsze w Polsce Mineral SPA w Cottoninie.

Organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować będąc w ciągłym napięciu, choć wszyscy mamy świadomość iż nie jest łatwo osiągnąć stan równowagi i spokoju. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort oferuje zabiegi, które pomogą ukoić nerwy, a dzięki naturalnym składnikom wykorzystywanym w rytuałach wpłyną również korzystnie na zdrowie. Flagowy zabieg tego luksusowego SPA to Bawełniany Kokon – ekskluzywny rytuał odżywczo-ujędrniający na bazie koziego mleka z dodatkiem enzymatycznej białej glinki. Kozie mleko jest wyjątkowo bogate w naturalne prebiotyki, które chronią i odbudowują właściwą florę bakteryjną naszej skóry, a dzięki połączeniu go z białą glinką daje efekt idealnie oczyszczonej i gładkiej skóry. Dopełnienie zabiegu stanowi relaksujący masaż z wykorzystaniem naturalnego olejku bawełnianego, który zapewni całkowite odprężenie oraz relaks. Rytuał kończy nałożenie bawełnianego masła do ciała, które działa łagodząco i przeciwzapalnie.

„Mineral SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA jest pierwszym w Polsce, które kładzie tak duży nacisk na naturalne składniki. Nasze rytuały są starannie komponowane tak, aby klienci odzyskali spokój oraz harmonię, a skóra dawny blask. Autorski zabieg, taki jak Bawełniany Kokon, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników i połączeniu koziego mleka z enzymatyczną białą glinką to doskonały pomysł na wyjątkowe chwile tylko dla siebie”– mówi Justyna Żukowska, Manager SPA Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Zabiegi w Mineral SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort bazują na naturalnych i lokalnych składnikach najwyżej jakości. Ich wykorzystanie w rytuałach wpływa nie tylko na poprawę samopoczucia, ale także na zdrowie. Menu Mineral SPA pełne jest wyjątkowych zabiegów, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Relaksujący masaż, delikatna bawełna i otoczenie Gór Izerskich to gwarancja niezapomnianych doznań.

Źródło: Biuro prasowe Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
Opracowanie: D.W.

....................................................................................................................................................................

Więcej informacji o ofercie Hotelu i SPA - Cottonina - kliknij tutaj »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR