Informator

Unikalne zabiegi przepełnione bogactwem minerałów Gór Izerskich - poleca Cottonina, pierwsze Mineral SPA w Polsce

23 lipca 2014
W Cottonina Villa & Mineral SPA Resort stworzono miejsce, w którym odprężenie jest na wyciągnięcie ręki dzięki magii płynącej z kamieni szlachetnych i minerałów połączonej z dobroczynnymi właściwościami naturalnych składników.

W Cottonina Villa & Mineral SPA Resort stworzono miejsce, w którym odprężenie jest na wyciągnięcie ręki dzięki magii płynącej z kamieni szlachetnych i minerałów połączonej z dobroczynnymi właściwościami naturalnych składników. Wyjątkowa przestrzeń w pierwszym Mineral SPA w Polsce powstała z myślą o efektywnej pielęgnacji i wyciszeniu organizmu. Kosmetyki wykorzystywane do rytuałów czerpią swoją siłę z bogactwa naturalnych oraz miejscowych składników.

Menu SPA zostało oparte między innymi na miejscowych składnikach, które posiadają certyfikaty jakości i pochodzenia, tak jak na przykład miód z Gór Izerskich, którego silnie detoksykujące właściwością są wykorzystywane w zabiegu „Miodowy Potok”. Ziarna gryki, na bazie których opracowano wyjątkową recepturę peelingu, dostępnego w autorskim rytuale „Ze Spiżarni Przeora” wspomaga redukcję stresu i napięcia organizmu. Zabiegi wykorzystują także minerały i kamienie szlachetne, znane ze swych dobroczynnych właściwości: „Jaspisowe ukojenie” czerpie z właściwości energetycznych jaspisu, który równoważy pracę gruczołów dokrewnych i harmonizuje biopole człowieka, a „Górska Perła”, dzięki masażowi kryształami górskimi przywraca właściwy przepływ energii. Ekskluzywny zabieg „Energia Rubinu” pozwala poczuć na skórze orzeźwiający chłód, jedwabistość i delikatność, dzięki mocy kamieni wulkanicznych, które są wykorzystywane podczas rytuału.

„Naszym celem był stworzenie przestrzeni do relaksu i wyciszenia. Jako pierwsze w Polsce Mineral SPA kładziemy duży nacisk na jakość produktów używanych do naszych rytuałów. Zależy nam, by były naturalne i pochodziły m.in. z okolic z Gór Izerskich. Zabiegi oferowane w naszym Mineral SPA stworzono dla osób, które potrzebują chwili wytchnienia i pragną zaznać magii Gór Izerskich w pełnym wymiarze.” – powiedziała Justyna Żukowska, Manager SPA Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

SPA dla całej rodziny

Mineral SPA to zabiegi nie tylko dla kobiet. Cottonina proponuje specjalnie przygotowane rytuały także dla panów, którzy chcą o siebie zadbać, albo po prostu szukają chwilowej ucieczki od natłoku obowiązków. Są to zabiegi na twarz i ciało, które gwarantują wiele korzyści. Nowością, która wkrótce pojawi się w ofercie Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest Baby SPA, dedykowane dla maluchów z problemami skórnymi. Dzięki naturalnym składnikom zawartym w kosmetykach mamy będą mogły mieć pewność, że skóra ich dzieci stanie zdrowa i promienna oraz wolna od podrażnień.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort posiada sześć gabinetów zabiegowych, w których wykonywane są autorskie rytuały SPA.


Źródło: Biuro prasowe Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
...................................................................................................................................................................

Więcej informacji o Hotelu - Cottonina Villa & Mineral SPA - kliknij tutaj »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR