Informator

Nie zawsze masz wpływ na wszystko co spotyka Cię w życiu, ale tylko od Ciebie zależy, jak spożytkujesz swój czas przeznaczony na odpoczynek. Cenimy Twój indywidualizm, dlatego oferta Cottoniny jest na tyle szeroka i elastyczna pod względem długości pobytu, a także charakteru i aranżacji wybranego budynku, że każdy z gości, od energicznych szkrabów po świadomych przedstawicieli silver generation, poczuje się tutaj swobodnie i na miejscu.

Pokój Standard

budynek Ametyst

Znajdujące się na I, II i III piętrze nowoczesnego budynku Ametyst pokoje utrzymane są w tematycznej kolorystyce pór roku: lata, jesieni i zimy. W zależności od usytuowania, pokoje posiadają balkony wyposażone w meble balkonowe (niższe kondygnacje) lub okna dachowe (położone najwyżej), co zapewnia Gościom wygodę, ciszę i spokój, niezbędne do odpowiedniego wypoczynku. Widok na okalany zielenią teren hotelu lub relaksująco szumiący „Czarny Potok” dopełni atmosferę błogim poczuciem relaksu. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
2-3
Metraż
23 m2
Cena od
341 zł
Rezerwacja

Pokój Comfort

budynek Mineral SPA

Przytulne i funkcjonalne pokoje usytuowane na poddaszu budynku Mineral SPA. Część pokoi wyposażona jest w okna dachowe, które w dzień rozświetlają wnętrza, a w nocy umożliwiają Gościom relaks i wypoczynek podczas obserwacji rozgwieżdżonego nieba. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
2-3
Metraż
23 m2
Cena od
359 zł
Rezerwacja

Pokój Premium

budynek Villi

Niezaprzeczalnym atutem pomieszczeń typu Premium usytuowanych w Villi jest indywidualny i niepowtarzalny kształt każdego pokoju wynikający z historycznego charakteru budynku, który odrestaurowany został pod czujnym okiem konserwatora zabytków. Z największą troską zadbano tutaj o wszelkie wygody ważne dla współczesnego podróżnego. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
2-3
Metraż
25 m2
Cena od
368 zł
Rezerwacja

Pokój Comfort Plus

budynek Mineral SPA

Przestronne i jasne pokoje znajdujące się w nowoczesnej części kompleksu położone na I i II piętrze budynku Mineral SPA to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Do dyspozycji Gości są pokoje z balkonami wyposażonymi w meble balkonowe. Pokoje oferują widok na perłę lokalnej architektury - odrestaurowaną XIX-wieczną Willę Fabrykanta lub widok na Czarny Potok, którego szum pomaga Gościom zrelaksować się i odprężyć. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
2-4
Metraż
25 m2
Cena od
404 zł
Rezerwacja

Apartament Premium

budynek Villi

Apartamenty Premium usytuowane są w zabytkowej części kompleksu. W każdym pokoju znajduje się sypialnia, łazienka i pokój dzienny. Przestrzeń oraz gustownie urządzone wnętrza dają poczucie komfortu, a specjalnie wydzielona strefa w pokoju dziennym tworzy optymalne warunki dla Gości, którzy swój czas poświęcać będą również pracy. Apartament na ostatnim piętrze posiada okna dachowe. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
2-4
Metraż
36 m2
Cena od
503 zł
Rezerwacja

Suite / Pokój Familijny

budynek Ametyst

Gościom ceniącym wypoczynek w gronie najbliższych proponujemy pokoje typu Suite. Usytuowane na I i III kondygnacji nowoczesnego budynku hotelowego, tętniące kolorami pokoje stanowią idealne rozwiązanie dla osób pragnących wypocząć w gronie rodziny lub przyjaciół. Funkcjonalne połączenie dwóch pomieszczeń daje Gościom większą przestrzeń i podwyższony komfort wypoczynku, natomiast dźwiękoodporne drzwi oddzielające oba pomieszczenia zapewniają poczucie intymności. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
4
Metraż
48 m2
Cena od
664 zł
Rezerwacja

Suite / Pokój Familijny

budynek Mineral SPA

Gościom ceniącym wypoczynek w gronie najbliższych proponujemy jasne i wygodne pokoje typu Suite z balkonami wyposażonymi w meble balkonowe, usytuowane na II piętrze nowoczesnego budynku Mineral SPA. Pokoje Suite stanowią idealne rozwiązanie dla osób pragnących spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Funkcjonalne połączenie dwóch pomieszczeń łączy komfort i większą przestrzeń wypoczynkową, natomiast dźwiękoszczelne drzwi oddzielające pomieszczenia zapewniają poczucie intymności. Wymiary łóżek: łóżko pojedyncze: 90 cm x 200 cm, łóżko podwójne: 180 cm x 200 cm.

Max os.
4
Metraż
50 m2
Cena od
790 zł
Rezerwacja

Twój wypoczynek marzeń

Wkładamy w swoją pracę serce. Chcemy podzielić się z Tobą schronieniem, opieką i komfortem. Staramy się dopasować do potrzeb gości z dużą elastycznością i zrozumieniem. Można tu znaleźć empatię, autentyczność i wysiłek, które pomagają urzeczywistnić wypoczynek marzeń.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR