Informator

Odpocznij w otoczeniu majestatycznych gór, połyskliwych strumieni i bujnej zieleni. Mieszanka tradycji i nowoczesności, jaką odnajdziesz w architekturze obiektu, jego rozmach, przestrzeń, zadbane otoczenie i doskonała harmonia z krajobrazem dają przedsmak poczucia wolności, jakiego szuka się w górach. Subtelny urok, jasne i czyste przestrzenie, jakość obsługi i inspirująca atmosfera tego miejsca sprawią, że możesz poczuć, że jest to Twoje ulubione miejsce na ziemi.

Twoja elegancka Willa

Perełką resortu jest odrestaurowana Willa Fabrykanta, w której znajdziesz 15 stylowych pokoi w stylu klasycznym, 3 ekskluzywne apartamenty oraz Cotton Club z bilardem i muzyką na żywo. To miejsce dla tych, którzy cenią nie tylko luksus i elegancję, ale także spokój i wyciszenie. To strefa, w której możesz się zaszyć i kontemplować. Klimat tego miejsca może pochłonąć Cię do tego stopnia, że zasłuchasz się w melodię przeszłości i wsiąkniesz w magiczną atmosferę dawnej fabryki bawełny zapominając o otaczającym świecie.

Twoje mineralne SPA

Nowoczesny styl budynku Mineral SPA polecamy wszystkim ceniącym ruch i aktywność. To prawdziwe serce hotelu, w którym znajduje się 39 przestronnych pokoi hotelowych, dwa pokoje zabaw dla dzieci, basen, strefa saun, strefa wellness, jacuzzi zewnętrzne, gabinety Mineral SPA, tepidarium, siłownia i sala fitness. To miejsce dla małych i dużych odkrywców oraz niestrudzonych poszukiwaczy wrażeń.

Twój naturalny Ametyst

Ten budynek o nowoczesnym standardzie polecamy wszystkim ceniącym naturę, żywą paletę barw i przestrzeń. W budynku znajduje się 31 barwnych pokoi hotelowych oraz restauracja z oranżerią i tarasem. Odnajdują się tutaj miłośnicy dzikiej przyrody i relaksujących odgłosów natury. Kaskada Czarnego Potoku piętrząca się tuż obok budynku porywa codzienne troski i pomaga spokojnie zasnąć.

Twoja biznesowa Wozownia

W budynku Wozowni znajduje się 8 komfortowych pokoi, 3 sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem i możliwością zaciemnienia oraz lobby konferencyjne. To miejsce biznesowych spotkań, transferu wiedzy, wewnątrzfirmowej integracji i nawiązywania nowych relacji z partnerami biznesowymi.

Twoja wolna przestrzeń

Pozwól nam o siebie zadbać i zaufaj naszemu doświadczeniu, które pomoże Ci spokojnie przejść w tryb slow life. Ciesz się kameralnością, gościnnością i bezpieczeństwem tego miejsca. Zregeneruj siły, aby sprostać przyszłym wyzwaniom. Poszukaj w sobie wewnętrznego piękna i spokoju, którymi będzie można się dzielić z innymi.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR