Informator

Wierzymy, że wspólne celebrowanie posiłków to wyjątkowy sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Ciesz się rozmową, dyskutuj, dziel się doświadczeniami, opowiadaj swoją historię, dawaj przykład dzieciom i planuj dzień. My zajmiemy się resztą. W Ametyst - restauracji Świeradów Zdrój zadbamy o to, by na Twoim stole niczego nie zabrakło i aby tak zwyczajna sytuacja, jak spożywanie posiłku, zamieniła się w coś niezwykłego.

Twoja nuta nastroju

Hołdując harmonii pomiędzy ciałem i umysłem, restauracja Ametyst w Świeradowie-Zdroju oferuje miejsce, w którym troszczymy się o duchowe doznania naszych gości.

W piwnicach zrewitalizowanej Willi Fabrykanta zaprojektowaliśmy kameralny klub muzyczny – Cotton Club, który daje wymarzone warunki do delektowania się smakiem trunków oraz nastrojowymi dźwiękami muzyki. Ten bukiet wrażeń sprawia, że łatwo myślami odpłynąć gdzieś daleko. Muzyczne podróże z nutą nastroju to jedna z naszych specjalności.

Twoje uroczyste chwile

Wiemy jak intensywne i wypełnione obowiązkami jest Twoje życie. Świat pędzi jak szalony, a chwila czasu dla siebie i bliskich nie jest na co dzień czymś oczywistym i osiągalnym. Wydatkujesz naprawdę dużo energii, aby sprostać wszystkim wymaganiom.

W Cottoninie czas płynie wolniej... Zatrzymaj się, świętując ważne rodzinne okazje i uroczystości. Oddaj w nasze ręce organizację różnego typu przyjęć okolicznościowych. Restauracja Ametyst w Świeradów Zdrój sprawi, że te wyjątkowe chwile pozostaną na długo w Twojej pamięci. Cottonina to miejsce rodzinnych spotkań, budowania i pielęgnowania więzi oraz tworzenia nowych, cennych wspomnień.

Twoje ulubione smaki

W Cottoninie smaki wypływają prosto z serca…

Dzień rozpoczniesz od bogatego śniadania, w południe możesz skorzystać z sezonowego menu powstałego z wykorzystaniem lokalnych i europejskich skarbów kulinarnych, a wieczorem będą na Ciebie czekać różnorodne dania obiadokolacji.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR