Informator

Wdychaj czyste powietrze podczas pieszych wędrówek po górskich polanach, przełęczach i szczytach. Korzystaj z leczniczych właściwości mineralnych źródeł uzdrowiska. Zwiedzaj zamki i pałace. Poznawaj baśnie i legendy Sudetów i Karkonoszy. Zimą szusuj po świetnie przygotowanych stokach, a latem wybierz się na zakręcone single. Zabierz dzieci do pobliskiej huty szkła kryształowego lub na rodzinny piknik. Nie ma tutaj dobrych i złych sposobów na spędzenie wolnego czasu, są tylko Twoje sposoby.

Rowery 

BIKE FRIENDLY

Jeśli kochasz naturę i aktywność, szczególnie jazdę na rowerze, starasz się żyć świadomie i odpowiedzialnie, a Twojemu sercu bliska jest idea ekologii, to wiedz, że dobrze trafiłeś. Świeradów-Zdrój i Góry Izerskie to rowerowa kraina, a my jesteśmy bike friendly, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc w zaplanowaniu i organizacji wypraw na rowerze, wypożyczeniu sprzętu sportowego czy dowiezieniu na początek tras singletrack. Jeśli masz szczególne potrzeby żywieniowe również możesz liczyć na nasze wsparcie w tej kwestii.

Narty 

SKI FRIENDLY

Jeśli kochasz aktywność, ruch i naturę, szczególnie ekscytującą jazdę na nartach czy snowboardzie, to wiedz, że dobrze trafiłeś. Jesteśmy ski friendly, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc w zaplanowaniu i organizacji wypraw, dowiezieniu na stok czy wsparcie w doborze odpowiednich zabiegów sprzyjających szybkiej regeneracji po wysiłku.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR