Informator

Sekret miejsca przyjaznego maluchom to troska, z jaką traktowani są najmłodsi goście. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień pobytu w naszym hotelu z atrakcjami dla dzieci był dla nich niezapomnianą przygodą. Hotel przyjazny dzieciom ułatwia rozkoszowanie się wakacjami i budowanie cennych więzi z bliskimi. Odetchnij wiedząc, że Twój największy skarb jest tutaj naprawdę bezpieczny.

Hotel Cottonina to nowoczesny hotel z basenem w górach, gwarantujący odpoczynek i wspaniałe wspomnienia zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Twój komfort
i wygoda

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy wiele udogodnień, które zapewnią im komfort, bezpieczeństwo, oryginalne atrakcje i beztroską zabawę. Należą do nich autorskie Baby Eco SPA w którym znajdą Państwo zabiegi dla dzieci, bogato wyposażone bawialnie, udogodnienia w pokojach, toaletach, restauracji i na basenie, płytki brodzik z wesołą fontanną, kolorowy plac zabaw na świeżym powietrzu oraz dziecięce foteliki rowerowe. Nasz hotel z basenem dla dzieci to idealne miejsce na wypoczynek całą rodziną.

Baby Eco SPA

Wspólna wyprawa rodzica i dziecka do SPA uczy dbałości o zdrowie i zasad w stylu wellness już od najmłodszych lat. Nasi eksperci doskonale znają potrzeby dzieci i reagują na nie z ogromną dbałością. Mamom, które chcą skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry swoich dzieci proponujemy nasze autorskie Baby Eco SPA – spa dla dzieci. Ofertę oparto na naturalnych, łagodnych oraz bezpiecznych dla młodej i delikatnej skóry produktach, które powstały we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii i położnictwa. Wszystkie zabiegi stworzono w sposób, który wzmacnia naturalne funkcje skóry dziecka i wspomaga jej rozwój. Możliwość skorzystania z nich mają maluszki od pierwszego roku życia oraz te z bardzo wrażliwą skórą, także atopową. Nasz hotel dla dzieci stawia komfort maluchów na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje się w warunkach przyjaznych dzieciom. Rodzice mogą w nich uczestniczyć jako obserwatorzy i dzięki temu nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu lub w wypadku starszych dzieci cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i skorzystać z pielęgnacyjnych właściwości naturalnych produktów.

Twój rodzinny wypoczynek

Wielokrotnie otrzymaliśmy certyfikaty prestiżowych konkursów selekcjonujących obiekty rodzinnego wypoczynku, które potwierdzają nasze ogromne zaangażowanie w stworzenie miejsca bezstresowego rodzinnego wypoczynku. Wybierając Hotel Cottonina maja Państwo pewność, iż wybrali najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR