Informator

Rozumiemy, że tempo w jakim funkcjonujesz nie pozwala na zatrzymanie się i wsłuchanie się w swoje potrzeby. Zmęczenie nie jest pomocne w utrzymywaniu się na właściwym torze. Zrób zatem w swoim życiu miejsce na relaks i regenerację. Naładuj akumulatory, odzyskaj siłę oraz kontrolę nad swoim ciałem i nad swoimi emocjami. 

Twoja strefa pielęgnacji

Z największą dbałością i precyzją zbudowaliśmy mineralne menu zabiegowe w oparciu o to, co najcenniejszego daje natura. Nasze Mineral SPA, to miejsce inspirowane legendami regionu oraz bogactwem złóż Gór Izerskich, które są kopalnią dobroczynnych dla zdrowia i urody minerałów, kamieni szlachetnych oraz źródłem wód o bogatym składzie mineralnym i właściwościach leczniczych. Innowacyjne zabiegi, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA, bazują na ogromnym doświadczeniu i niekonwencjonalnym podejściu do kosmetologii. Poddaj się dotykowi wykwalifikowanych masażystów i fizjoterapeutów. Chłoń właściwości pielęgnacyjnych rytuałów SPA.

Godziny pracy:
poniedziałek: nieczynne
wtorek: 09:00-19:00 
środa: 09:00-19:00 
czwartek: 09:00-19:00
piątek: 10:00-20:00 
sobota: 09:00-20:00 
niedziela: 09:00-13:00

W okresie świątecznym oraz w dniach ustawowo wolnych godziny pracy Mineral SPA mogą ulec zmianie.

Informacja i rezerwacja zabiegów:
+48 75 73 49 659
spa@cottonina.pl

Twoja strefa relaksu
i aktywności

Zamartwianie się jest częścią natury niemal każdego z nas, ale uwierz nam, u nas jest to po prostu niemożliwe… Nasza strefa rekreacyjna zachęca, by delektować się chwilą odprężenia. Przeszklone tepidarium z wygodnymi leżakami i widokiem na potok pozwala na głęboki relaks, a dzięki chwilom spędzonym w zewnętrznym jacuzzi możliwe jest odzyskanie wewnętrznej równowagi i poczucia zespolenia z naturą. Zaciszna strefa saun czeka na wszystkich pragnących skorzystać z dobroczynnego działania ciepła i aromaterapii. Ścieżka Kneippa i prysznic doznań poprawia krążenie krwi, zwiększa odporność organizmu i poprawia nastrój. Z kolei strefa aktywności, która obejmuje siłownię i salę cardio, gwarantuje przypływ pozytywnej energii.

Twoja sztuka odpoczynku

W Cottoninie znikają wyzwania świata zewnętrznego. W atmosferze błogiego relaksu odnajdź spokój i wyzwól swoją witalność. Poczuj, że nigdzie się nie śpieszysz… że to zasłużony, wartościowy czas. Czas dobrego zaopiekowania się swoim ciałem i duchem.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR