facebook instagram
+48 75 78 45 500Kontakt

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Galeria Zdjęć
zobacz »

Ceny i Rezerwacja

Filozofia Mineral SPA

Najpiękniejsze są te momenty, w których
zapominasz o całym świecie i po prostu
cieszysz się chwilą

Z tą myślą stworzyliśmy dla Ciebie nasze unikalne
MINERAL SPA - miejsce inspirowane bogactwem
złóż minerałów Gór Izerskich oraz
legendami regionu.

Zawitaj w świecie białego złota – bawełny,
jedwabiu oraz kamieni szlachetnych. Poczuj siłę
tych bogactw oraz ich dobroczynne właściwości,
które odnajdziesz w naszych gabinetach.

Czerpiąc z dobroczynnych bogactw natury

Filozofia Mineral SPA

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort zbudowała swoje mineralne menu zabiegowe w oparciu o to, co daje natura. Mineral SPA Cottoniny to miejsce inspirowane legendami regionu oraz bogactwem złóż Gór Izerskich, które są kopalnią dobroczynnych dla zdrowia i urody minerałów i kamieni szlachetnych oraz źródłem wód o bogatym składzie mineralnym i właściwościach leczniczych.

Autorskie, pierwsze w Polsce Mineral SPA jest naturalną alternatywą dla inwazyjnych metod poprawiających wygląd i zdrowie.

Uzupełnieniem zabiegów SPA jest relaks w strefie wellness, w której znajduje się jacuzzi zewnętrzne, Ścieżka Kneippa, prysznic doznań, sauna sucha, sauna mokra i sauna infrared oraz basen z przeciwprądem, ławką masującą i kaskadą wodną.

Już w pierwszym roku funkcjonowania Mineral SPA Cottoniny zdobyło miano jednego z trzech najlepszych, nowo otwartych SPA w Polsce w plebiscycie SPA PRESTIGE AWARDS 2013.

Szukając alternatywy - ekologiczne SPA dla wegan, wegetarian i osób uczulonych na gluten

Filozofia Mineral SPA

Cottonina oferuje rosnącej grupie osób stosujących alternatywne podejścia do odżywiania najwyższej jakości usługi zgodne z ich stylem życia lub zaleceniami zdrowotnymi. SPA ma bowiem w swojej ofercie specjalne ekologiczne zabiegi stworzone z myślą o wegetarianach, weganach i osobach uczulonych na gluten.

Przejdź do galerii