Informator

Wyjątkowe piękno krajobrazu i tajemniczość Gór Izerskich pozwalają zachwycić się doznaniami, jakie daje kontakt z przyrodą i zakorzenić się w teraźniejszości. Surowe piękno gór, które trudno zignorować, pozwala na nowo doświadczyć głębokiej więzi, jaką każde żywe stworzenie posiada z naturą. Wypoczynek w Cottoninie daje wiele okazji do pielęgnowania tej szczególnej więzi. Cały wachlarz aktywności począwszy od pieszych wędrówek po szlakach, poprzez jazdę na rowerze po falujących leśnych trasach, aż do emocjonujących nart i snowboardu, to wszystko, za co uwielbiasz góry.

Narciarstwo

Wielkim atutem naszego hotelu jest ciekawa lokalizacja. Ośrodek SKI&SUN Świeradów-Zdrój z nowoczesną koleją gondolową na Stóg Izerski jest oddalony od Cottoniny zaledwie o 3 km. Góry Izerskie to wymarzone miejsce do uprawiania sportów zimowych, a SKI&SUN to istny raj dla narciarzy - ułatwia i uprzyjemnia szusowanie oferując jedną z dwóch najdłuższych oświetlonych tras zjazdowych w Polsce (2500 m). Trasa o niezwykle zróżnicowanym nachyleniu jest na bieżąco dośnieżana i przygotowywana tak, aby zadowolić najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa. Na osoby stawiające pierwsze kroki na nartach czekają wyciągi krótsze, ale również przygotowane w profesjonalny sposób.

Narciarstwo biegowe

Ze względu na długi czas zalegania śniegu w okolicy Świeradowa-Zdroju i Jakuszyc Góry Izerskie posiadają najlepszą w Polsce sieć tras narciarstwa biegowego. Dla osób lubiących naturę, wędrówki oraz uczucie lekkiego zmęczenia, biegówki są optymalnym rozwiązaniem. Zorganizowanych jest ponad 100 kilometrów tras o rożnym stopniu trudności.

Udogodnienia

  • bezpłatne korzystanie z przechowalni nart i suszarki do butów
  • bezpłatny dowóz na stok hotelowym ski busem
  • torby na brudną odzież i buty
  • dostęp do kompleksowej informacji o SKI&SUN
  • możliwość zamówienia posiłków dla aktywnych (lekkostrawna dieta wysokowęglowodanowa)*
  • możliwość przygotowania pakietów prowiantowych dla narciarzy*
  • zabiegi SPA idealne po wysiłku fizycznym
  • regeneracja w strefie wellness.

* po wcześniejszej rezerwacji

Relaks dla aktywnych

Z propozycji naszego Mineral SPA polecamy specjalistyczne menu zabiegowe pozwalające połączyć aktywny wypoczynek z odnową biologiczną i pielęgnacją ciała.

MENU SPA WIOSNA-LATO

MENU ACTIVE SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR