Informator

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort po raz kolejny najlepszym hotelem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi!

5 grudnia 2018
Statuetka w kategorii Najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz specjalny dyplom Mistrza Marketingu za wyjątkowe menu zabiegowe Baby Eco SPA i informator dla rodzin – takie nagrody wręczono hotelowi Cottonina Villa & Mineral SPA Resort podczas uroczystej gali kończącej X edycję konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, która odbyła się 6 października 2018 r. w Warszawie.

Dzięki tym wyróżnieniom znajdujemy się w czołówce hoteli, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, wyjątkowo, spokojnie i bezpiecznie.

Niezwykle różnorodna oferta, liczne atrakcje i udogodnienia oferowane najmłodszym Gościom hotelowym, unikalne i autorskie menu zabiegowe Baby ECO SPA – między innymi te elementy przyczyniły się do naszego sukcesu. W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie zostaliśmy bowiem po raz kolejny nagrodzony prestiżową statuetką w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi”.

- Jest nam bardzo miło, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w gali Hotel Przyjazny Rodzinie i aż cztery razy wchodziliśmy na scenę, aby odebrać przyznane Cottoninie wyróżnienia. Z działaniami inicjatywy Hotel Przyjazny Rodzinie jesteśmy związani od początku rozpoczęcia naszej działalności. Najmłodszych Gości traktujemy wyjątkowo troskliwie, czego najlepszą rekomendacją są słowa zadowolonych Rodziców. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania oraz udogodnienia dla Rodzin z dziećmi zostały zauważone i nagrodzone. To daje nam niezwykłą siłę do dalszych działań – mówi Przemysław Wituła, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Podczas uroczystej gali odebraliśmy także - już szósty rok z rzędu - certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. Wyróżnienie przyznawane jest obiektom noclegowym spełniającym kryteria postawione przez organizatorów konkursu. W tym roku były to: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu, programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku, promocję zdrowego menu dla dzieci oraz edukację dotyczącą kulturalnego zachowania się w przestrzeni publicznej. Nasz hotel zlokalizowany w samym sercu Gór Izerskich, w uzdrowiskowym Świeradowie-Zdroju spełnił wszystkie postawione wymagania w aż 100 procentach.

Hotel został również nagrodzony specjalnym dyplomem Mistrza Marketingu przyznanym za – jak piszą organizatorzy –

„Za wyjątkowe menu zabiegowe Baby Eco SPA, w tym dla dzieci z alergiami oraz informator dla rodzin Hotel Przyjazny Rodzinie – „Dziecko w Hotelu”.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR