facebook instagram
+48 75 78 45 500Kontakt

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Galeria Zdjęć
zobacz »

Ceny i Rezerwacja

Dla dzieci

Cottonina - idealny hotel dla rodzin z dziećmi

Nasi najmłodsi Goście traktowani są w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort wyjątkowo troskliwie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień pobytu był dla nich niezapomnianą przygodą. Z myślą o dzieciach i ich rodzicach przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Pierwsze w Polsce Baby Eco SPA

Dla dzieci

Mamom, które chcą skorzystać z pomocy specjalistów proponujemy Baby Eco SPA Cottoniny - pierwsze takie SPA w Polsce. Ofertę oparto na ekologicznych, w 100% organicznych i bezpiecznych produktach, które powstały we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii i położnictwa. Eksperci Cottoniny doskonale znają potrzeby dzieci i reagują na nie z ogromną dbałością.

Wszystkie zabiegi stworzono w sposób, który wzmacnia naturalne funkcje skóry dziecka i wspomaga jej rozwój. Możliwość skorzystania z nich mają maluszki od pierwszego roku życia oraz te z bardzo wrażliwą skórą, także atopową.

Zabiegi wykonuje się w warunkach przyjaznych dzieciom. Mama lub tata mogą w nich uczestniczyć jako obserwatorzy i dzięki temu nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu lub w wypadku starszych dzieci cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i skorzystać wraz z dzieckiem z właściwości pielęgnacyjnych naturalnych produktów. Rytuały SPA to doskonała okazja do wspólnego relaksu, odprężenia rodzica i dziecka oraz budowania silnej więzi z maleństwem.

Autorski program Baby Eco SPA został uznany za „Najlepsze FEMI & BABY SPA” w Polsce w prestiżowym plebiscycie branży SPA & wellness – SPA PRESTIGE AWARDS 2014/2015.

      Zapraszamy Państwa do zapoznania się z menu zabiegowym pierwszego w Polsce Baby Eco SPA

Hotel z bawialnią dla dzieci

Dla dzieci

W bawialni Cottoniny dzieci i ich rodzice znajdą:

 • zabawki,
 • kredki i kolorowanki,
 • książeczki z bajkami,
 • kolorowe poduchy,
 • basen z kulkami,
 • ściankę do wspinaczki.

W recepcji hotelu można wypożyczyć gry planszowe dla całej rodziny oraz sprzęt sportowy. W bawialni znajduje się toaleta wyposażona w przewijak dla najmłodszych. Szczególnie zadbaliśmy o to, żeby wszystkie elementy wyposażenia były bezpieczne.

Restauracja z menu dla dzieci

Dania dla milusińskich

W hotelowej Restauracji przez cały rok Szef Kuchni serwuje specjalne, smaczne i zdrowe dania dla milusińskich. Wiemy również, że każde dziecko uwielbia desery – zapraszamy na pyszne lody i ciasta domowego wypieku. W Restauracji rodzice mogą poprosić o podgrzanie słoiczków z gotowym jedzeniem w specjalnym podgrzewaczu. Co ważne w naszej Restauracji istnieje możliwość zamówienia dań wolnych od glutenu. Dla wygody Państwa oraz dzieci w restauracji dostępne są:

 • specjalne krzesełka do karmienia,
 • plastikowe naczynia z atestem,
 • śliniaczki i serwetki,
 • kącik zabaw.

Udogodnienia dla dzieci w pokoju hotelowym

Bezpłatny pobyt dzieci

By zadbać o komfort rodziców i dzieci, pokój hotelowy doposażamy na specjalne życzenie w:

 • łóżeczko dla dzieci,
 • kolorową pościel,
 • wanienkę do kąpieli,
 • czajnik,
 • podgrzewacz do butelek.

Doposażenie pokoju jest bezpłatne, w miarę bieżącej dostępności.

Rodzice najmłodszych w łazience znajdą dodatkowe worki na zużyte pieluszki. W recepcji hotelu zawsze jest dostępny wrzątek.

Plac zabaw

Plac zabaw

Tuż za obiektem, nad przyjemnie szumiącym strumykiem zbudowaliśmy bezpieczny plac zabaw, na którym znajduje się wszystko co potrzebne, aby dziecko mogło bezpiecznie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu:

 • huśtawki,
 • zjeżdżalnie,
 • most,
 • liny.

Plac zabaw jest ogrodzony, a na jego terenie znajdują się ławki, tak aby rodzice mogli czujnym okiem śledzić poczynania swoich brzdąców.

Hotel dla małych rowerzystów

Dla dzieci

Rodzicom chcącym zabrać na rowerową eskapadę swoje pociechy udostępniamy na życzenie i według dostępności rowerowe dzieciece foteliki. Na wycieczki z najmłodszymi polecamy zieloną trasę Singltrek http://www.cottonina.pl/trasy_rowerowe_swieradow_zdroj.

Animacje i zabawy dla najmłodszych

Cottonina

W czasie świąt, letnich i zimowych wakacji oraz długich weekendów organizowane są liczne animacje oraz zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców. Program zajęć jest tak zaplanowany aby rodzice mogli znaleźć chwilę dla siebie. Aktualny program zajęć dla najmłodszych znajduje się na tablicach informacyjnych. Wszystkich informacji można również zasięgnąć w recepcji hotelu.

Dzieci w SPA i w strefie wellness

Bezpłatny pobyt dzieci

Na terenie strefy wellness dla dzieci udostępniamy płytki brodzik z wesołą fontanną. Na basenie można również skorzystać z:

 • dmuchanych piłek do zabawy,
 • desek do pływania,
 • piankowych makaronów,
 • specjalnego ręcznika kąpielowego z kapturem.

Basen ma wymiary 12x5 m, a woda w basenie jest chlorowana.

W szatni przy basenie znajduje się przewijak dla niemowląt, natomiast w recepcji hotelu można zakupić specjalne pieluszki na basen.

W ofercie Mineral SPA znajdą Państwo specjalne zabiegi SPA dla młodszych, między innymi terapeutyczny masaż całego ciała na bazie znanego ze swoich właściwości łagodzących i ochronnych masła shea. Doskonała propozycja dla dzieci, które mają problem z podrażnioną i przesuszoną skórą skłonną do alergii.

Wyróżnienia i certyfikaty Cottoniny

To co hotel robi dla dzieci zostało zauważone i docenione - Cottonina Villa & Mineral SPA Resort otrzymała certyfikaty prestiżowych konkursów selekcjonujących obiekty rodzinnego wypoczynku, które potwierdzają ogromne zaangażowanie hotelu w stworzenie miejsca bezpiecznego i bezstresowego rodzinnego wypoczynku.
 

Przejdź do galerii