Informator

Cottonina po raz kolejny Najlepszym Femi & Baby SPA w Polsce!

15 kwietnia 2016
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort drugi rok z rzędu zdobyła I nagrodę w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS jako Najlepsze FEMI & BABY SPA w Polsce w roku 2016.

Już po raz dziesiąty wręczono nagrody dla najlepszych hoteli SPA & wellness w Polsce w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS. Głosowanie odbywało się od stycznia do marca w dwóch etapach. Hotele wybierane były poprzez głosowanie internetowe oraz sms-y oddane m.in. przez użytkowników portali spahotele.pl, spa-info.pl oraz gości hoteli i salonów SPA.

W tym roku po raz pierwszy plebiscytowi towarzyszył projekt charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Światło (na rzecz osób w śpiączce i walki z rakiem).

Nasz hotel po raz kolejny został nagrodzony w tym najbardziej rozpoznawalnym w Polsce plebiscycie branży SPA & wellness. Drugi rok z rzędu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort zdobyła tytuł Najlepszego FEMI & BABY SPA w Polsce. Cieszymy się, że nasze starania znajdują uznanie i serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy naszych zadowolonych gości!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR