Informator

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort najlepszym hotelem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi!

30 września 2015
Statuetka w kategorii najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz specjalny dyplom uznania – takie nagrody wręczono hotelowi Cottonina Villa & Mineral SPA Resort podczas uroczystej gali kończącej siódmą edycję konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Statuetka w kategorii najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz specjalny dyplom uznania – takie nagrody wręczono hotelowi Cottonina Villa & Mineral SPA Resort podczas uroczystej gali kończącej siódmą edycję konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Dzięki tym wyróżnieniom obiekt znajduje się w czołówce hoteli, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie.

Niezwykle bogata oferta, liczne atrakcje oferowane najmłodszym gościom hotelowym, a także przestronne pokoje, w których każdy poczuje się komfortowo – między innymi te elementy przyczyniły się do sukcesu hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju. W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie obiekt został bowiem nagrodzony prestiżową statuetką w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi”.

- Jest nam niezwykle miło, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w gali Hotel Przyjazny Rodzinie i aż trzy razy wchodziliśmy na scenę, aby odebrać przyznane naszemu obiektowi wyróżnienia. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi zostały zauważone i nagrodzone. To daje nam niezwykłą siłę do dalszych działań – mówi Marta Fiedorowicz, dyrektor generalny Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 września w Warszawie, obiekt odebrał także - już trzeci rok z rzędu - certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. Wyróżnienie przyznawane jest obiektom noclegowym spełniającym kryteria postawione przez organizatorów konkursu. W tym roku były to: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu, programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku oraz – co niezwykle istotne - promocja zdrowego menu dla dzieci. Hotel zlokalizowany w Świeradowie-Zdroju spełnił wszystkie postawione wymagania w aż 100 procentach.

- Hotel Cottonina Villa & Mineral SPA to miejsce idealne do wypoczynku rodzin z dziećmi. Smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie, unikatowa oferta SPA, w tym zabiegi dostosowane do potrzeb nawet najmłodszych dzieci, a ponadto przemiła i dobrze przeszkolona obsługa. To wszystko przyczynia się do sukcesu obiektu, jakim jest ponowne otrzymanie certyfikatu – mówi Violetta Hamerska, organizatorka przedsięwzięcia i przewodnicząca kapituły konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Hotel został również nagrodzony specjalnym dyplomem uznania przyznanym za – jak piszą organizatorzy – „Szumiący potok za oknem pokoju, wielką dbałość o zadowolenie najmłodszych gości hotelu i unikatowy program Baby Eco SPA dla małych dzieci”.

Źródło: Cottonina Villa & Mineral SPA
...................................................................................................................................................................

Więcej i informacji o Hotelu - Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - zobacz »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR