Informator

Cottonina zwycięzcą III Festiwalu Smaków Liczyrzepy

1 sierpnia 2014
Zwycięstwo Cottoniny w Pojedynku Mistrzów o Najlepsze Danie Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska oraz w konkursie Najlepsza Kuchnia Liczyrzepy 2014 podczas III Festiwalu Smaków Liczyrzepy.

Impreza odbyła się 13 lipca 2014 r. Festiwal Smaków Liczyrzepy, organizowany już po raz trzeci, to konkurs dla kucharzy z Dolnego Śląska. Ma na celu przede wszystkim kultywowanie i propagowanie kuchni lokalnej oraz tradycyjnej z tego regionu. Festiwal tworzą wspólnie restauracja „Dwór Liczyrzepy” i Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór. W jury konkursu Najlepszej Kuchni Liczyrzepy 2014 zasiadała między innymi zwyciężczyni drugiej edycji popularnego programu kulinarnego Master Chef – Beata Śniechowska. Imprezie towarzyszyły warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz stoiska, na których można było kupić przedmioty związane z Dolnym Śląskiem.


Nie był to pierwszy konkurs wygrany przez kucharzy Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Podczas II edycji Festiwalu Smaków Liczyrzepy w 2013 roku Cottonina wygrała Pojedynek Mistrzów oraz konkurs Najlepsza Kuchnia Liczyrzepy 2013.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR