Informator

Cottonina Hotelem Przyjaznym Rodzinie

30 września 2014
Certyfikat potwierdzający pełną gotowość do goszczenia rodzin z dziećmi, a także specjalne wyróżnienie i dyplom programu Hotel Przyjazny Rodzinie za urzekającą, profesjonalną i niezwykle zaangażowaną obsługę restauracji.

Z przyjemnością chcielibyśmy pochwalić się sukcesem, który Cottonina odniosła podczas tegorocznego finału kampanii i konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie - IV edycja 2013/2014", który odbył się 28.09.2014. Otrzymaliśmy nie tylko maksymalną liczbę 5 słoneczek potwierdzających pełną gotowość do goszczenia rodzin z dziećmi, ale także specjalne wyróżnienie i dyplom za urzekającą, profesjonalną i niezwykle zaangażowaną obsługę restauracji, która w sposób szczególny dba o małych gości i świetnie sobie radzi nawet w trudnych sytuacjach.

Więcej informacji o tym jak staramy się sprostać oczekiwaniom naszych najmłodszych gości i ich rodziców znajdą Państwo czytając opinię Pani Violetty Hamerskiej - Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i jej pomysłodawczyni: http://rodzinawhotelu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=696%3Avioletta-hamerska-ocenia-cottonina-villa-a-mineral-spa-resort-w-wieradowie-zdroju&catid=51%3Avi-edycja-relacje&Itemid=73

 

 

 

Poniżej kilka zdjęć z tegorocznego finału kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Obie nagrody odbierała Pani Marta Fiedorowicz - Dyrektor Genaralny Cottoniny.

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR