Informator

Cottonina HOT DEAL

16 lutego 2017
Cottonina HOT DEAL to wyjątkowo korzystna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów. Akceptując specjalne warunki anulacji, zapewnimy Państwu gwarancję niebywale niskiej ceny.

 Na czym to polega?

To proste: proponujemy nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 249 zł/noc/pokój 2-os. Oczywiście dodatkowo w cenie pozostają usługi takie jak:

  • codzienne korzystanie ze strefy wellness obejmującej: basen z wodnymi atrakcjami, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą, zewnętrzne jacuzzi, saunę fińską, łaźnię parową, saunę infrared, prysznic doznań, ścieżkę Kneippa,
  • pokoje zabaw dla dzieci oraz pokój gier z konsolą Xbox - zachęcamy do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu wolnego z Państwa pociechami w przytulnych i przyjaznych każdemu maluchowi pokojach,
  • możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów do Nordic Walking,
  • bezpłatne korzystanie z przechowalni rowerów i z wielu innych atutów hotelu „Bike Friendly”,
  • możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów marki Volkswagen,
  • bezpłatne miejsce parkingowe.

Czy o czymś jeszcze muszę pamiętać ?

Tak! Warunkiem rezerwacji oferty Hot Deal jest dokonanie całkowitej przedpłaty w momencie dokonywania rezerwacji. W przypadku anulowania, zmian w rezerwacji lub nie przybycia – nie zwracamy kosztów dokonanej przedpłaty. Jest to więc typowa oferta bezzwrotna. Promocja Hot Deal nie łączy się z innymi. Liczba pokoi w ofercie jest mocno ograniczona i dostępna wyłącznie w wybranych terminach.

Zachęcamy do rezerwacji on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z działem rezerwacji:

Telefonicznie: + 48 75 73 49 650

Mailowo: rezerwacje@cottonina.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR