Informator

Innowacyjna terapia magnezem

3 listopada 2016
Jesień to idealny czas na aktywny wypoczynek. W górach jest wyjątkowo malowniczo, a trasy Single Track w Świeradowie-Zdroju czekają na miłośników rowerowej jazdy. Z myślą o naszych gościach i ich regeneracji, przygotowaliśmy wyjątkowy zabieg, który jednocześnie stanowi naturalną suplementację dla zmęczonych mięśni.

Terapia magnezem – INNOWACJA, EKO, odpowiedni dla wegetarian i wegan

Doskonały zabieg dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, łączący w sobie energetyczną kąpiel w oryginalnych, opatentowanych przez holenderskich naukowców płatkach magnezowych oraz odprężający mięśnie masaż na olejku lub żelu magnezowym. To innowacyjna forma dostarczenia organizmowi najczystszej, naturalnej formy magnezu - chlorku magnezu, który ze względu na wysoki stopień nasycenia jest pięć razy bardziej efektywną suplementacją niż przyjmowanie magnezu doustnie. Podczas wyjątkowej kąpieli jony magnezu są wchłaniane przez skórę do komórek całego ciała, czyniąc kąpiel niesamowicie odprężającą fizycznie i psychicznie. Relaksujący masaż na olejku magnezowym to potwierdzony przez naukowców sposób na szybką regenerację mięśni oraz antidotum na kumulowanie się w mięśniach kwasu mlekowego. Zabieg zalecany po wysiłku fizycznym lub jako forma uzupełnienia niedoborów magnezu w organizmie.

Składniki zabiegu: płatki magnezowe*, olejek magnezowy*, żel magnezowy*.

*składnik pochodzenia naturalnego.

Czas trwania zabiegu: 70 minut

Cena: 290 zł

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR