Informator

Recepta na domową pielęgnację antysmogową

2 sierpnia 2018
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jako pierwszy obiekt w Polsce wprowadził do swojej oferty profesjonalne zabiegi marki Alkemie, która tworzy najwyżej jakości, niezwykle przyjazne skórze kosmetyki naturalne.

Zawierają one bardzo wysokie stężenia substancji aktywnych, dzięki czemu ich działanie jest bardzo efektywne. Zawarte w nich składniki przeciwzapalne i antyoksydanty stanowią doskonałą broń wspomagającą skórę w walce ze stresem cywilizacyjnym i smogiem.

Nasi terapeuci przygotowali specjalnie dla Was przegląd najskuteczniejszych produktów niwelujących skutki działania zanieczyszczeń środowiskowych. Ich działanie potwierdzają setki naszych zadowolonych klientek.

OCZYSZCZANIE:

Pianka Foa-m my god! - bazowy składnik myjący (stworzony na bazie trzech roślin pochodzących z różnych stron świata) usuwa nawet do 70% więcej pyłów i metali ciężkich ze skóry niż standardowe środki myjące. Nie uszkadza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej skóry i zapewnia jej nawilżenie. Zawiera kompleks 7 ziół o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym.

NEUTRALIZACJA SZKODLIWYCH ZANIECZYSZCZEŃ ŚRODOWISKOWYCH, REWITALIZACJA I ENERGETYZACJA SKÓRY:

Krem Spotless (r)evolution - zawiera neurokosmetyczny składnik (EPS WHITE PA), ograniczający szkodliwy wpływ zanieczyszczeń środowiskowych na skórę i hamujący związane z tym "ukryte" procesy zapalne. Dotlenia od wewnątrz komórki skóry - zawiera rewelacyjny Riboxyl (naturalna d-ryboza), który zwiększa ilość energii w komórkach. Natomiast wyciąg ze śliwki kakadu to najsilniejsze naturalne źródło witaminy C na świecie.

Serum z potrójną witaminą C - Wake-up shot! - zabójcza broń w walce z wolnymi rodnikami, stanami zapalnymi i zmęczeniem skóry. Bomba silnego antyoksydantu, czyli witaminy C, która występuje tu w aż trzech łatwo przyswajalnych formach. Dodatek olejku annato o najsilniejszym na świecie działaniu antyoksydacyjnym sprawia, że produkt działa również ochronnie i naprawczo.

Eliksir z superowocami - Skin superfood – antyoksydacyjna bomba. Zawiera aż 15-procentowe stężenie koncentratu z superowoców o supersilnym działaniu antyoksydacyjnym i biorewitalizującym oraz ultraskuteczną, olejową formę witaminy C. To antidotum na stres cywilizacyjny i jego niekorzystny wpływ na cerę. Można stosować codziennie jako samodzielny produkt lub wykorzystać do samodzielnego masażu twarzy (efekt na drugi dzień jest powalający).

Maseczka peelingująca Glow up! - przywraca skórę do życia - oczyszcza, odżywia, rewitalizuje, wzmacnia, zawiera masę witamin i antyoksydantów oraz olejową witaminę C. Najlepsza w duecie z serum Wake-up shot! lub eliksirem Skin superfood.

Oczywiście o wszystkie produkty możecie pytać w recepcji naszego Mineral SPA.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR