Informator

Pierwsze w Polsce Baby Eco SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

7 lutego 2015
Unikatowe zabiegi dla niemowląt proponuje Baby Eco SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Unikatowe zabiegi dla niemowląt proponuje Baby Eco SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - pierwsze takie SPA w Polsce, którego oferta oparta jest na ekologicznych i bezpiecznych produktach, powstałych we współpracy z ekspertami z zakresu dermatologii i położnictwa. Wszystkie zabiegi stworzone są w sposób, który wzmacnia naturalne funkcje skóry dziecka i wspomaga jego rozwój. Mogą z nich skorzystać maluszki od pierwszego miesiąca życia, a dzięki naturalnym, bezpiecznym recepturom mogą być stosowane także u dzieci ze skórą bardzo wrażliwą, a nawet atopową. Zabiegi składają się m.in. z bogatej śmietankowej kąpieli, delikatnego masażu oraz kojącego okładu. Rodzice mogą uczestniczyć w zabiegach jako obserwatorzy, by nauczyć się ich prawidłowego wykonywania lub skorzystać z nich wraz z dzieckiem i cieszyć się bogactwem naturalnych produktów pielęgnacyjnych. Z menu Baby Eco SPA Cottoniny, zimą szczególnie polecamy zabiegi:

- Baby SPA Sensitive, który obejmuje delikatne mycie, masaż oraz zapewnia intensywną pielęgnację. Specjalnie dobrane preparaty zapewniają wrażliwej dziecięcej skórze ukojenie, nawilżenie i odżywienie, a także wzmocnienie jej mechanizmów obronnych.
- S.O.S. Kids SPA – specjalistyczny zabieg, mający na celu ukojenie i regenerację skóry dziecka bardzo suchej, wrażliwej, a także alergicznej i atopowej, który działa kojąco po spacerze w trudnych warunkach atmosferycznych i czyni skórę bardziej odporną na czynniki drażniące.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt znajdujący się w sercu Gór Izerskich, zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnowić swoje siły witalne poprzez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach.


Źródło: Cottonina SPA
Tekst: Justyna Żukowska - Manager SPA Cottoniny

...................................................................................................................................................................

Więcej o Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - zobacz »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR