Informator

Zabieg „Ognista papryka”

19 kwietnia 2016
Jeśli marzy Wam się piękne ciało w bikini i właśnie zdałyście sobie sprawę, że to ostatni dzwonek przed nadejściem lata, mamy dla Was zabieg, który przynosi szybkie i wymierne efekty.

To prawdziwy rytuał terapeutyczny, który łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Czego chcieć więcej?

OGNISTA PAPRYKA to silnie wyszczuplający i rozgrzewający zabieg, który błyskawicznie odświeża odwodnioną, bladą i zmęczoną skórę. Regenerujący tkanki okład z ostrą papryką poprawia krążenie krwi i stan naczyń limfatycznych, wspomagając wydalanie odłożonego tłuszczu, toksyn i złogów. To doskonała propozycja dla osób pragnących rozjaśnić blizny i rozstępy. Poprawia elastyczność skóry, jej jędrność oraz stan tkanki łącznej. Najważniejszym składnikiem aktywnym jest papryka bogata w kapsaicynę, karotenoidy, cukry, flawonoidy i witaminy (C, B2, B3, E). Wygładzająca skórę jukka bogata w fitoestrogeny sprawia, że skóra staje się przyjemnie miękka i aksamitnie gładka. Zabieg stosowany w celu przyspieszenia procesu lipolizy (rozkładu tłuszczu), przyspieszający wyszczuplanie.

Składniki aktywne: papryczka chilli, jukka, pokrzywa.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR