Informator

Zabieg „Pomarańczowe delicje”

4 kwietnia 2017
Pierwsze dni wiosny to czas świeżości i doskonały moment, by dać odetchnąć ciału i zmysłom. To także dobra chwila na to, by zadbać o swoją skórę i zafundować jej pielęgnację na jaką zasługuje.

Naszą propozycją dla Państwa jest pobudzający rytuał całego ciała „Pomarańczowe delicje” na bazie słodkiej pomarańczy i czekolady. Niebywałą zaletą tych dwóch składników są ich właściwości. Pomarańcza zawiera witaminę C i kwasy owocowe, przez co bardzo dobrze oczyszcza skórę. Czekolada poprawia nastrój, dodaje energii i likwiduje zmęczenie. Zabieg rozpoczyna się delikatnym peelingiem cukrowym, który dokładnie oczyszcza skórę oraz usuwa obumarły naskórek, zaś podgrzane wonne oleje wykorzystane w terapeutycznym masażu zapewniają skórze odświeżenie i aksamitną gładkość.

Zapraszamy do Cottoniny, aby poczuć na własnej skórze „Pomarańczowe delicje”.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2022
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR