Informator

Active Beauty - trend na zdrowie!

7 grudnia 2018
Aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem codzienności. Coraz więcej osób decyduje się na świadome, zdrowe odżywianie oraz rekreacyjne bądź wyczynowe uprawianie sportu, aby odstresować ciało i oczyścić umysł po intensywnej intelektualnej aktywności każdego dnia.

 Jeden z najnowszych trendów w kosmetyce został stworzony dla osób pragnących maksymalnie wykorzystać potencjał treningów i jednocześnie właściwie zadbać́ o prawidłową, szybką regenerację mięśni.

„ACTIVITY & BEAUTY”

to najnowszy zabieg Cottoniny, który w pełni wykorzystuje potencjał tego trendu. Poprzez podniesienie temperatury tkanek, zwiększenie przepływu krwi i dotlenienie komórek likwiduje działanie wolnych rodników i przyśpiesza wydalanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.

Podczas zabiegu terapeuci wykorzystują techniki starożytnego chińskiego masażu Tui Na stosowanego w Chinach już 2000 lat p.n.e. Opiera się on na filozofii taoistycznej i ma na celu przywrócenie harmonii i właściwego przepływu energii w ciele oraz wyeliminowanie przyczyn wszelkiego dyskomfortu. Polega na przepychaniu tkanki, uciskaniu odpowiednich punktów, pobudzaniu energii skórnej oraz tonizacji mięśni.

Składniki aktywne wykorzystane podczas zabiegu: żółta glinka, ekstrakt z planktonu, mięta polna, eukaliptus, szałwia muszkatołowa, rozmaryn, wyciąg z paczuli wonnej, jałowiec wirginijski.

Czas trwania: 60 minut. Cena: 290 zł.

Po szczegóły zapraszamy do naszego Mineral SPA.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR