Informator

Czego pragną kobiety i się do tego przyznają?

23 kwietnia 2018
Idealny świat kobiety to taki, w którym po wykonaniu codziennej listy obowiązków masz chwilę czasu dla siebie… Tylko dla siebie! Codzienności jednak daleko do ideału, choć niewątpliwie warto do niego dążyć.

Jako kobieta aktywna zawodowo, naczelny logistyk rodziny i manager zarządzania czasem, radzisz sobie naprawdę świetnie, tylko na jak długo starczy Ci energii? W niezwykle pięknie położonym Świeradowie-Zdroju, kobiety stworzyły miejsce dla kobiet. Powietrze wolne od miejskiego smogu, pyłów, a nawet zanieczyszczeń światłem, pozwala cieszyć oczy milionem gwiazd i wziąć głęboki oddech. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to hotel SPA słynący z innowacyjności oferty. Wyprzedza trendy, odpowiada na potrzeby gości. W związku z rosnącą za oknem temperaturą przygotowaliśmy dla Ciebie wiosenny przegląd najgorętszych trendów SPA.

ACTIVE BEAUTY

Podczas wysiłku nasz organizm wytwarza ogromne dawki endorfin, które sprawiają, że skóra nabiera zdrowego blasku. Poza tym endorfiny są równoznaczne z poprawą samopoczucia, a więc uśmiechem, który jest najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety. Góry Izerskie są fascynujące pod względem przyrodniczym. To wspaniałe obszary wypoczynkowe i zapierające dech w piersi widoki na pieszych szlakach turystycznych. Cały wachlarz aktywności począwszy od aqua aerobiku, przez poranny rozruch na słonecznej łące, po pełny pozytywnej energii dance fitness to gwarancja najlepszego wykorzystania chwili dla siebie. Na miłośników rowerów czeka natomiast doskonale przygotowany kompleks górskich tras rowerowych single track o zróżnicowanym stopniu trudności.

SKÓRNY MIKROBIOM

Kolejny gorący trend, o którym będzie głośno w 2018 roku. Działanie probiotyków w kosmetykach obejmuje ochronę przed czynnikami środowiskowymi i alergenami oraz wzmacnianie bariery immunologicznej skóry i jej odporności na szkodliwe patogeny. Wychodząc naprzeciw tym rosnącym kosmetycznym wymaganiom proponujemy zabieg SKIN MICROBIOME by Alkemie, który natychmiastowo łagodzi podrażnienia, zapewnia komfort i długotrwałe nawilżenie.

ECO SPA

Istnieją miejsca, gdzie pracuje się wyłącznie na ekologicznych, wegetariańskich i wegańskich produktach, zgodnych z naturą i cyklem rocznych przemian. Co więcej, wykorzystuje się rośliny naturalnie występujące na czystych ekologicznie terenach Gór Izerskich. W 100% transparentna oferta Eco SPA to składniki nie testowane na zwierzętach, zero konserwantów, przygotowanie produktów na chwilę przed rozpoczęciem zabiegu oraz kosmetyki w pełni biodegradowalne i przyjazne środowisku.

ANTY-SMOG

Pyły niskocząsteczkowe mają ogromny wpływ na skórę, która szybciej się starzeje, jest skłonna do powstawania trądziku, egzemy, wyprysków i alergii skórnych. Staje się poszarzała, szorstka i bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne. To objawy stresu oksydacyjnego. Ratunkiem jest ucieczka w miejsce, które słynie z uzdrowiskowego charakteru, jak położony na południu Polski Świeradów-Zdrój oraz antyoksydanty, które neutralizują działanie wolnych rodników. Ważne, by wprowadzić je nie tylko w formie produktów kosmetycznych, ale również dodać do diety w formie świeżych koktajli z warzyw i owoców.

Wykorzystaj tę wiedzę mądrze i spędź tę wiosnę pełna pozytywnej energii z Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR