Informator

Masaż gorącymi kamieniami

26 kwietnia 2016
Masaż kamieniami stosowany jest od kilku tysięcy lat. Jego główne działanie to wytworzenie stanu głębokiego odprężenia oraz uczucia harmonii i równowagi.

Przed zabiegiem kamienie podgrzewane są do odpowiedniej temperatury (53-55°C). Zabieg rozpoczyna ułożenie kamieni na kluczowych punktach energetycznych ciała, które zwane są czakrami. Celem terapii jest uwolnienie ciała od stresu oraz przygotowanie tkanek do właściwego głębszego masażu. Masaże kamieniami mają niezwykłe terapeutyczne właściwości, szczególnie dla osób, które prowadzą mocno stresujący tryb życia. Działają uspokajająco na układ nerwowy jednocześnie pobudzając krążenie i zwiększając efektywność aplikowanych kosmetyków. Szczególnie polecane dla osób odczuwających niepokój, napięcia i bóle mięśniowe, bóle artretyczne i reumatyczne oraz bezsenność i stany depresyjne.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR