Informator

Zabieg „Białe złoto”

6 kwietnia 2018
Sól himalajska przez wielu nazywana jest „białym złotem”. Jest wolna od toksyn i zanieczyszczeń znajdujących się w soli morskiej, wynikających z destrukcyjnego wpływu człowieka na stan wód morskich.

Jest niezwykle stara - liczy sobie aż 250 milionów lat, a pozyskiwana jest z kryształowo białych i różowych żył w surowej przyrodzie Karakorum. Zawiera 92 składniki znajdujące się w ludzkim ciele, w tym jod, magnez, żelazo i wapń.

Nasze Mineral SPA przygotowało wyjątkowy rytuał, który poprawia przepływ energii w organizmie, zmniejsza napięcie i sztywność stawów, stymuluje metabolizm, oczyszcza organizm i poprawia krążenie krwi. To doskonała propozycja zarówno dla osób, które spędzają wolny czas w sposób aktywny, jak i dla pragnących wiosennego oczyszczenia i detoksu.
 
BIAŁE ZŁOTO
 
Detoksykujący zabieg na ciało o działaniu łagodzącym i neutralizującym bóle mięśniowe, rozpoczynający się wyjątkowym masażem ciepłymi blokami królewskiej soli himalajskiej. Kolejne etapy zabiegu to dokładne oczyszczenie ciała z wykorzystaniem peelingu solnego oraz zawinięcie go w mineralizujący okład, którego działanie porównywalne jest do 3-dniowej diety oczyszczającej. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja rewitalizująco-ujędrniającego masła. Zabieg znakomicie pobudza odnowę skóry, odmładza ją i intensywnie pobudza krążenie. Pozostawia skórę doskonale napiętą i ujędrnioną.
 
Składniki aktywne: sól himalajska, oleje: babassu, ze słodkich migdałów, jojoba, słonecznikowy, olejki eteryczne: cytrynowy, z mięty pieprzowej, ze skórki pomarańczowej, ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego, ekstrakt z orzechów włoskich.
 
Czas trwania: 80 minut
Cena: 280 zł

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR