Informator

Cottonina zwycięzcą konkursu Profit Hotel Awards 2019 w kategorii hotel sport & fun

12 grudnia 2019
Profit Hotel Awards to jedyny konkurs w Polsce, w którym eksperci oraz osoby od lat związane z rynkiem przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w Polsce.

W tej edycji konkursu zostaliśmy zwycięzcą w kategorii „Obiekt noclegowy roku w kategorii Hotel rekreacyjny sport & fun” oraz zostaliśmy finalistą i otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Hotel/Obiekt SPA” i „Hotel 3 gwiazdkowy”.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpiło podczas uroczystej Gali na zakończenie XIV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2019, które odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Warsaw Marriott Hotel.

Organizowany po raz ósmy konkurs z nagrodami Profit Hotel Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce oraz uhonorowania pracy oraz osiągnięć ich właścicieli i personelu.

To także kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży hotelarskiej w naszym kraju. Jury konkursu, jak co roku, stanowili prelegenci oraz paneliści konferencji. Spośród zgłoszeń w pierwszej kolejności wyłonieni zostali finaliści, a następnie zwycięzcy poszczególnych kategorii.

Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z XIV FORUM PROFIT HOTEL 2019 w obiektywie Wojciecha Bedyńskiego: http://www.horecanet.pl/fotogaleria-z-xiv-forum-profit-hotel-2019/

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR