Informator

HOTEL COTTONINA PRZYJAZNY WEGETARIANOM I WEGANOM

20 czerwca 2023
Zarówno wegetarianizm, jak i weganizm szturmem wkroczyły do naszego życia i nie stanowią w dzisiejszych czasach już żadnej nowinki. Osoby wyłączające ze swojej diety mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego stanowią stale rosnącą grupę, a wraz z powiększaniem się tego grona konsumentów poszerza się, m.in. dopasowana do ich potrzeb oferta gastronomiczna restauracji hotelowych.

Goście, wybierając Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju, mogą mieć pewność jakości usług zgodnych z poszanowaniem środowiska naturalnego i stylem życia w nurcie eko. Ze szczególną uwagą dbamy o zaspokajanie potrzeb żywieniowych Gości preferujących diety roślinne, Gości z dietami restrykcyjnymi czy innymi wymaganiami, dlatego na zgłoszenie naszych Gości przyrządzimy dania zgodnie z wegetariańską i wegańską filozofią żywienia. Oferta Cottoniny to śniadania i menu bogate w zimne przystawki, dania ciepłe, zupy, a także desery, które zespół kucharzy hotelowej Restauracji Ametyst przygotowuje z wykorzystaniem produktów zdrowych, lokalnych i sezonowych. Uzupełnienie tej oferty stanowi, specjalnie skomponowane przez szefa kuchni, menu biznesowe od przerw kawowych, lunchy, obiadów po biesiady czy kolacje bankietowe.

Cottonina korzystając z ekologicznych produktów oferuje swoim Gościom zdrowsze, różnorodne i bardziej zrównoważone posiłki, zwracając uwagę nie tylko na aspekt zdrowotny diety, ale też społeczny, środowiskowy i etyczny, co może być źródłem spopularyzowania takich wyborów w społeczeństwie. Dodatkowo zaspakajając rosnący popyt ze strony wegetarian i wegan realizuje swoje prośrodowiskowe obowiązki.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR