Informator

Masażer KO-KOBIDO - jak go używać i jakie daje efekty?

4 kwietnia 2022
Szukasz sprawdzonego sposobu na bardziej zrelaksowaną i odmłodzoną skórę? Wypróbuj masażer KO-KOBIDO i zorganizuj sobie relaksujące SPA rodem z profesjonalnego salonu kosmetycznego!

Czym jest masaż Kobido?
Pod tą nazwą kryje się japońska technika masażu, która bywa także nazywana liftingiem bez skalpela i która jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. To cały rytuał składający się z kilku etapów, które angażują mięśnie i głębokie warstwy skóry oraz zapewniają ich skuteczne rozluźnienie.

Jak działa masażer KO-KOBIDO?
To właśnie ujędrniające, relaksujące i odmładzające działanie masażu Kobido było inspiracją do stworzenia masażera KO-KOBIDO. Sekret jego skuteczności tkwi m.in. w specjalnym kształcie, który zapewnia maksymalną efektywność w pakiecie z cudownym relaksem.

Rytuał pielęgnacyjny z użyciem tego produktu dotlenia oraz odżywia tkanki i wspiera wchłanianie przez skórę cennych substancji z aplikowanych na nią kosmetyków. Dodatkowo rozluźnia spięte mięśnie twarzy i szyi (co przekłada się na mniejszą widoczność zmarszczek), poprawia ukrwienie skóry, zwiększa jej elastyczność oraz unosi owal twarzy. To wszystko sprawia, że regularne używanie KO-KOBIDO zapewnia naturalny efekt liftingujący i odmładzający.

Jak stosować masażer KO-KOBIDO?
Przed przystąpieniem do masażu, zadbaj o odpowiednią atmosferę i spokój. Niech te kilka minut będzie czasem tylko dla Ciebie, podczas którego w pełni się rozluźnisz i zrelaksujesz.

Krok #1
Dokładnie oczyść skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i usuń z niej resztki makijażu.

Krok #2
Nałóż na masowany obszar ulubione serum lub olejek dla zapewnienia odpowiedniego poślizgu.

Krok #3
Wykonuj masaż dekoltu, szyi i twarzy zgodnie z przebiegiem mięśni.

Krok #4
Wklep w skórę ulubiony krem.

Po wszystkim umyj masażer wodą i delikatnie go wytrzyj. Zabieg możesz powtarzać kilka razy w tygodniu, zgodnie z potrzebami Twojej skóry.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR