Informator

Cottonina - niezwykła historia i miejsce z charakterem

12 lipca 2014
Wyobraź sobie odrestaurowaną, XIX-wieczną willę fabrykanta otoczoną pięknymi lasami i górami. Wyobraź sobie wyjątkowe zabiegi w pierwszym w Polsce Mineralnym SPA czerpiącym swoją siłę z bogactwa złóż mineralnych Gór Izerskich. Wybierz się na urlop do niezwykłego miejsca – Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Wyobraź sobie odrestaurowaną, XIX-wieczną willę fabrykanta otoczoną pięknymi lasami i górami. Wyobraź sobie wyjątkowe zabiegi w pierwszym w Polsce Mineralnym SPA czerpiącym swoją siłę z bogactwa złóż mineralnych Gór Izerskich. Wybierz się na urlop do niezwykłego miejsca – Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. To komfortowy kompleks, w którym historia spotyka się z teraźniejszością. Miejsce, w które zostało tchnięte nowe życie i które dziś czeka na Ciebie.

Z historią w tle
Na terenie zabytkowej Willi Fabrykanta, która była częścią XIX – wiecznej fabryki bawełny w Świeradowie-Zdroju, w odrestaurowanych budynkach mieści się nowo powstały hotel Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Rewitalizując to unikalne miejsce w regionie, Cottonina tchnęła w nie drugie życie – zdefiniowała i wykorzystuje jego potencjał całkowicie na nowo.

Jedyne w Polsce mineralne SPA
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt, w którym ukoisz swoje zmysły, zrelaksujesz ciało i umysł. Pierwsze w Polsce Mineral SPA zostało stworzone z myślą o osobach pragnących odzyskać siły witalne. Menu SPA jest pełne zaskakujących zabiegów – opartych na bogactwie złóż minerałów z Gór Izerskich oraz naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych produktach. Wśród wyjątkowych rytuałów warto zwrócić uwagę na zabiegi „Izerska Łąka” czy z „Z Ogrodów Królowej Bony”, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA. To luksusowa pielęgnacja, której siłą są skuteczne, a jednocześnie nasycone energią produktów. Wszystkie rytuały proponowane przez Mineral SPA opracowane są według innowacyjnych formuł na bazie  kosmetyków, których–bogaty skład został oparty na unikalnych minerałach i naturalnych składnikach. Dzięki temu, profesjonalna pielęgnacja oraz kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej pomogą zregenerować siły, a także poprawić kondycję i wygląd skóry.

Luksus na najwyższym poziomie – oferta dla biznesu
Piękne zabytkowe wnętrza Willi Fabrykanta, obsługa na najwyższym poziomie, a także wyjątkowe zabiegi i aktywny wypoczynek – to tylko kilka elementów które wyróżniają pakiety Cottonina Villa & Mineral SPA Resort dla biznesu. Oferta za każdym razem jest przygotowywana indywidualnie, by jak najpełniej odpowiadała na potrzeby klientów. Wyjątkowe usługi concierge dla klientów biznesowych – to profesjonalna opieka, która zapewni wysoką skuteczność i wysoką jakość organizowanych spotkań, szkoleń i konferencji. Dla regeneracji i odpoczynku  Mineral SPA proponuje wszystkim zapracowanym osobom ekspresowe zabiegi, na które wystarczy poświęcić tylko 30 minut, aktywny wypoczynek na łonie natury, a także basen, sauny czy jacuzzi.


Źródło: Biuro prasowe Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

...................................................................................................................................................................


Więcej informacji o Hotelu - kliknij tutaj »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR