Informator

Cottonina zaprasza na Inspiration Day w Szczecinie

12 września 2016
Z dumą pragniemy poinformować, że Cottonina Villa & Mineral SPA został sponsorem organizacyjnym Inspiration Day 2016 – najbardziej prestiżowego wydarzenia na Pomorzu Zachodnim.

24 września w Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się drugi Szczeciński Dzień Inspiracji. Inspiration Day Show z 2015 roku było jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń w Szczecinie od lat. Gwiazdy znane z telewizji, świetni szkoleniowcy i profesjonaliści zbudowali atmosferę, ale też zapewnili dużo merytorycznych i wartościowych informacji 850 gościom, którzy po brzegi wypełnili gmach szczecińskiej filharmonii.


Jak będzie w tym roku?

Michał Hamera, organizator Inspiration Day 2016, zapowiada, że druga edycja będzie dojrzalsza, nastawiona na wiedzę i doświadczenie. Prelegentów dobrano tak, aby każdy z nich mógł podzielić się swoimi doświadczeniami przy tworzeniu rzeczy niezwykłych. Jurek Owsiak opowie o historii sukcesu opartej na pracy w zespole, wspólnej walce i dążeniu do celu w zespole. Robert Biedroń podzieli się swoim doświadczeniem, jak w nowoczesny sposób zarządzać i zwycięsko wyjść spod fali krytyki. Łukasz Krasoń jest żywym przykładem tego, że można osiągnąć bardzo wiele, nawet poruszając się na wózku inwalidzkim i każdego dnia stawiając czoła ogromnym trudnościom fizycznym i społecznym.

Piotr Bucki był najbardziej obleganym prelegentem Marketing Trends 2016 w Szczecinie, gdzie spośród najznamienitszych osobistości takich jak Jacek Kotarbiński i Yuri Drabent, to właśnie Piotr przyciągnął do siebie tłumy i z sukcesem dzielił się swoją ogromną wiedzą. Tytuł jego wystąpienia „Myślisz, że myślisz? To źle myślisz” zaprezentuje Piotra w całkiem nowym, nieznanym dotąd, świetle.

Szymon Hołownia jest aktywnym katolikiem, jednocześnie pracując w showbiznesie oraz dodatkowo prowadzi dwie fundacje. Podczas ID 2016 opowie jak przełamywać schematy w myśleniu o zewnętrznym świecie oraz jak z każdego wykonanego kroku czerpać siłę (i radość) pozwalającą na postawienie kroku następnego. Mateusz Kusznierewicz, jako sportowiec musiał pokonać niezliczone przeciwności losu, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest teraz. Podczas wydarzenia będzie zarażać swoją pasją i motywacją do działania. Beata Pawlikowska, aby podróżować, poznawać świat, pracować w sposób, który jest jej pasją i radością życia, musiała wiele razy ponieść porażkę i walczyć dalej.

To tylko kilka przykładów doświadczeń, którymi mogą podzielić się nasi prelegenci. W każdy sukces wpisane są niepowodzenia, przeszkody i trudności. Trzeba się z tym liczyć. Warto też uczyć się na cudzych błędach, posłuchać ostrzeżeń i rad, którymi chcą podzielić się prelegenci. Ludzie, którym nie rzucano płatków róż pod nogi, a często wręcz utrudniano dotarcie do upragnionych celów.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tworzeniu tak fantastycznego wydarzenia, które przyciąga ludzi z całej Polski. Pragniemy również zaprosić Państwa aby w tym dniu odwiedzić Szczecin. Na widowni zasiądzie ponad 700 uczestników.

Jak doskonale Państwo wiecie, Cottonina kojarzy się przede wszystkim ze spokojem, relaksem i luksusem dlatego podczas wydarzenia zapraszamy do strefy „Chill-out”, w której będzie można wyciszyć się i odpocząć na leżakach od konferencyjnego zgiełku, napić się dobrej kawy, koktajlu i zjeść coś dobrego i słodkiego.

Inspiration Day 2016 odbędzie się 24 września w Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Krakowskiej. W Sali znajdzie się 700 osób. Miejsce wybrano także ze względu na liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz bardzo duży, darmowy parking. Są jeszcze dostępne bilety na stronie www.szczecininspiruje.com 

Do zobaczenia w Szczecinie!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR