Informator

Cottonina zwycięzcą konkursu Profit Hotel Awards 2018 w kategorii hotel 3 gwiazdki

17 grudnia 2018
Profit Hotel Awards to jedyny konkurs w Polsce, w którym eksperci oraz osoby od lat związane z rynkiem przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w Polsce.

W tej edycji konkursu zostaliśmy zwycięzcą w kategorii „Obiekt noclegowy roku w kategorii Hotel 3 gwiazdki” oraz zostaliśmy finalistą w kategorii „Hotel/Obiekt SPA” i „Hotel/Obiekt dla rodzin z dziećmi”.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpiło podczas uroczystej Gali na zakończenie XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018, które odbyło się 12 grudnia 2018 r. w Warsaw Marriott Hotel.

Organizowany po raz siódmy konkurs z nagrodami Profit Hotel Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce oraz uhonorowania pracy oraz osiągnięć ich właścicieli i personelu.

To także kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży hotelarskiej w naszym kraju. Jury konkursu, jak co roku, stanowili prelegenci oraz paneliści konferencji. Spośród zgłoszeń w pierwszej kolejności wyłonieni zostali finaliści, a następnie zwycięzcy poszczególnych kategorii.

Pełna relacja tutaj: http://www.horecanet.pl/znamy-zwyciezcow-profit-hotel-awards-2018/

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR