Informator

Cottonina wraz z marką Alkemie przeprowadza rewolucję i proponuje kompletnie nową wizję kosmetyki profesjonalnej

13 grudnia 2017
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to pierwszy w Polsce hotel SPA posiadający w swojej ofercie aktywne kosmetyki naturalne oraz kompletne terapie zabiegowe rewolucyjnej marki Alkemie.

Mineral SPA Cottoniny, wielokrotnie nagradzane za swoją innowacyjność oraz unikalne menu zabiegowe oparte na naturalnych oraz wegańskich produktach, znowu zaskakuje. Tym razem poprzez nawiązanie partnerskiej współpracy z marką Alkemie, która choć od niedawna dostępna na rynku polskim, już dała się poznać jako niezwykle skuteczna, wpisując się tym samym na listy produktów „must have” tysięcy Polek.

Głównym założeniem marki Alkemie jest tworzenie całkowicie naturalnych i niezwykle skutecznych kosmetyków, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji i etycznych wartości. W pełni przemyślana fuzja wyselekcjonowanych naturalnych składników i możliwości nowoczesnej biotechnologii umożliwiła opracowanie kosmetyków przyjaznych skórze o wyjątkowej, głębokiej bioaktywności. Zastosowano w nich nowoczesne promotory przenikania, naturalne składniki o właściwościach biomimetycznych i neurokosmetycznych oraz niezwykle wysokie stężenia substancji aktywnych. 

Terapie Alkemie zostały opracowane jak odpowiednio dobrana przez specjalistę dieta – jak swego rodzaju pokarm dla skóry, który ma działać na nią kompleksowo, długotrwale i wielowymiarowo. Wyspecjalizowane programy zabiegowe skutecznie pomagają w rozwiązaniu różnych problemów cery, bez zaburzania jej naturalnych, fizjologicznych funkcji.

Linia Microbiome to innowacyjna, pierwsza tego typu kuracja z prebiotykiem i probiotykiem. Stanowi ratunek i szczególne wsparcie dla cery suchej, wrażliwej, naczyniowej i problematycznej oraz wsparcie dla dobroczynnej mikroflory skóry.

Bogata w składniki aktywne linia Anti-Age wielopłaszczyznowo odmładza oraz skutecznie cofa zegar biologiczny skóry. Wpływa także widocznie na korekcję zmarszczek i owalu twarzy.

Snow White to efektywna terapia dla skóry z przebarwieniami. Blokuje tworzenie przebarwień u podstaw neurologicznej aktywności skóry, dodaje jej energii i hamuje fotostarzenie.

Nature’s Treasure jest z kolei energetyzującą bombą naturalnych witamin i antyoksydantów. Doskonała dla cery zmęczonej, potrzebującej wsparcia w walce ze stresem cywilizacyjnym i wolnymi rodnikami.

Nowe zabiegi Alkemie dostępne w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to luksusowa odsłona aktywnej pielęgnacji cery w zgodzie z naturą.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska-Bodnar - Doradca ds. SPA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
© 2023
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR