Informator

Kosmetyki Skeyndor

29 kwietnia 2024
Skeyndor – wiodąca marka kosmetyków profesjonalnych wywodząca się z Hiszpanii. Historia sukcesu marki rozpoczęła się ponad 50 lat temu w Terrassie, kiedy to Juan Morcillo, doktor inżynierii przemysłowej oraz Publio Puente, doktor nauk chemicznych, postanowili połączyć siły i spełnić swoje największe marzenie, łącząc naukowe i techniczne doświadczenie by służyć pięknu.

Ich ciężka praca połączona z pasją przeprowadziła ich przez drogę od lokalnej, rodzinnej firmy aż do dziś, kiedy to stale umacniają swoją pozycję na rynku w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach. 

Misją marki jest osiąganie naukowo potwierdzonych wyników, które zamknięte w kosmetykach trafiają w dłonie zarówno profesjonalistów branży beauty, jak i do konsumentów potrzebujących zaufanych i sprawdzonych produktów, z których korzystać mogli będą na co dzień podczas rutynowej pielęgnacji.

Skeyndor udowadnia, że słuchanie potrzeb klientów oraz rzetelne badania to klucz do sukcesu. 

Jak sami mówią o sobie „Jesteśmy pionierami w terapiach przeciwstarzeniowych, z innowacyjnymi formułami zapewniającymi piękno skórze dojrzałej. Każda kobieta jest inna, ponieważ jej skóra przechodzi przez różne etapy w trakcie jej życia. W każdym momencie jej życia, skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji lub musi reagować na zróżnicowane problemy. W Skeyndor stworzyliśmy gamę produktów do pielęgnacji skóry, zarówno do gabinetu kosmetycznego, jak i do użytku domowego, która odpowiada na różne potrzeby skóry w każdym momencie życia kobiety.”

Autor wpisu:
Terapeuci Mineral SPA 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR