Informator

Zabieg „Jabłko miłości”

7 lipca 2016
Innowacyjny zabieg na twarz oparty na wyjątkowych właściwościach pomidora.

Lato to sezon na jedne z najczęściej zjadanych i lubianych przez nas produktów roślinnych – pomidory. Oprócz swych walorów smakowych i zdrowotnych są one również idealnym składnikiem kosmetyków. Aby przygotować skórę twarzy na pełnię lata zapraszamy do skorzystania z zabiegu opartego na pomidorze zwanym również jabłkiem miłości - ponieważ jak mówił J. M. Pines „jest okrągły, czerwony, wstydliwy i pociągający”.

ZABIEG „JABŁKO MIŁOŚCI”

Innowacyjny zabieg na twarz oparty na wyjątkowych właściwościach pomidora. Bogaty w składniki odżywcze, witaminy i antyoksydacyjny likopen w szybki i skuteczny sposób poprawia wygląd twarzy. Relaksujący masaż pędzlami na olejku z pestek pomidora pobudza krążenie oraz pozostawia skórę wyraźnie nawilżoną i rozświetloną. Olej z pestek pomidora stanowi źródło cennych flawonoidów, które są silnymi antyutleniaczami i wymiataczami wolnych rodników.

Składniki aktywne: owoc pomidora, witamina E, olej z pestek pomidora, róża, ekstrakt z wiśni i tarniny.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR