Informator

Zabieg „Rajska wyspa”

16 sierpnia 2016
Wyjątkowy zabieg wykorzystujący moc marakui, która pod względem działania przeciwstarzeniowego przebija nawet olej arganowy.

Marakuja, inaczej zwana passiflorą lub męczennicą jadalną, pochodzi z Ameryki Południowej. Owoc ten ma kwaskowaty smak i rośnie na krzewach osiągających nawet 10 metrów wysokości.

Marakuja bogata jest w witaminy A, C, E i K, przeciwutleniacze i minerały: cynk, fosfor, magnez, żelazo, wapń. Jest nie tylko smacznym owocem wykorzystywanym w przemyśle spożywczym, ale ma również obszerne zastosowanie w medycynie i kosmetologii.

Olej z marakui wykorzystywany jest głównie w kosmetykach dla cery wymagającej liftingu oraz głębokiego nawilżenia. Ma działanie ściągająco-wygładzające, a także głęboko odżywcze. Pod względem działania przeciwstarzeniowego przebija nawet olej arganowy, a to dlatego, że posiada dwa razy większe zdolności antyoksydacyjne.

Aby skorzystać z wyjątkowej mocy marakui zapraszamy do naszego Mineral SPA na zabieg „Rajska wyspa”.

Autor wpisu:

Justyna Żukowska - Manager SPA

Od 14 lat związana z branżą kosmetyczną. Od 8 lat zajmuje się produkcją kosmetyków na rynek detaliczny i profesjonalny. W latach 2008-2012 Dyrektor ds. rozwoju i wdrożeniowiec marki Organique. Współwłaścicielka marki MomMe Mother & Baby Natural Care. Wykładowca i pedagog, który regularnie uczestniczy w największych imprezach branżowych na świecie, tropiąc nowinki, które mogłaby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Prywatnie eko freak, który z dokładnością detektywa analizuje składy wszystkich kosmetyków, które wpadną w jej ręce. W wolnej chwili eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy przestrzeni swojego ogrodu. W Cottoninie od 2012 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda

Sanatoryjna 7
59-850 Świeradów-Zdrój


+48 75 73 49 650
rezerwacje@cottonina.pl


Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Berlin
Praga
Drezno
Szczecin
© 2024
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Projekt EFRR